Реклама
Наши ѕвезди

Не сакате јога? Кога ќе видите како изгледа оваа убава Македонка, ќе го промените мислењето

Ќе се изненадите од нејзината еластичност

Реклама

Нејзините фотки се пријатни и убави за око

Евгенија Трифуновска (28) е Македонка која покрај јогата, обожава танц и фитнес, а својата еластичност постојано ја покажува на Инстаграм.

Нејзините објави се пријатни и убави за гледање, а позите што ги прави кажуваат дека оваа млада дама е неверојатно еластична.

Маркетинг

Таа едноставно плени со своето затегнато тело со кое може да направи движења кои изгледаат грациозно, па доколку барате ново хоби можеби нејзините фотографии ќе ви помогнат во вашиот избор.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Евгенија Трифуновска

Постојат најразлични видови на јога, а упатените во оваа тематика велат дека кој и да го изберете нема да згрешите бидејќи јогата не само што е здрава за вашето тело, но и за духот (!).

Фото: Инстаграм/ Евгенија Трифуновска

А Евгенија е доказ дека оној што навистина ќе и се посвети на оваа техника, може да очекува и извонредни резултати.

Фото: Инстаграм/ Евгенија Трифуновска

Повеќе фотки од оваа наша неверојатно еластична дама која самата вели дека е опседната со јогата, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Евгенија Трифуновска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Трифуновска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Трифуновска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Трифуновска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Трифуновска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Трифуновска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Трифуновска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Трифуновска

Фото: Инстаграм/ Евгенија Трифуновска

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button