Не постои некој што не би изгорел кога би ја сретнал Карлеуша во вакво издание

Јелена Карлеуша никого не остави рамнодушен кога се појави во ова издание

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Таа се фотографираше во лифт, со раскопчано сако под кое се гледаше нејзината се*си долна облека во иста боја.

Пејачката носеше и скапоцени чизми до колена со кои нејзините нозе визуелно изгледаа уште подолго, а целото издание го зачини со нејзината шик фризура.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Карлеуша како никоја друга пејачка во регионот знае како да ги носи најпопуларните светски трендови, но не ретко и да ги диктира истите. Тоа се однесува и за провокативните стајлинзи со кои никого не остава рамнодушен, впрочем како што е случајот и со ова же*ко издание.

Како таа изгледаше погледнете во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Па, дали ви се допаѓа Карлеуша во ова издание?

(Visited 88 times, 1 visits today)