Реклама
Стил

Необичните црни хулахопки ги истакнаа згодните нозе на Мартија од Куманово – шармот е во деталите

Изгледа како МИЛИОН ДОЛАРИ, сите ги воодушеви

Реклама

Мартија ги воодушеви сите со својот изглед

Младата македонска пејачка Мартија Станојковиќ со својата последна објава предизвика воодушевување кај своите фанови.

Таа овој пат позираше во црно сако под кое носеше тесна бела блуска и куси црни бермуди, додека на нозете имаше елегантни чевли со високи потпетици и црни хулахопки со жартиери со кои нашата позната пејачка и овој пат никого не остави рамнодушен.

Маркетинг

Таа со ова издание ги истакна своите нозе во преден план, а како пејачката изгледаше погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Коментари на сметка на изгледот на поранешната Пинк ѕвездичка не престанаа да се редат, а сите се согласни дека во ова провокативно издание изгледа фантастично.

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Погледнете ги и останатите изданија на оваа наша прекрасна млада дама за кои сме сигурни дека ќе ви се допаднат…

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Поврзано

Back to top button