Нема девојка што не го посакува во својот плакар – најромантичното и најженственото парче облека што е хит на Инстаграм!

Ова парче облека е нешто што можеме да го носиме од утро до вечер и да го комбинираме на милион начини.

Имено во прашање е ленен топ со панделка кој е хит на Инстаграм и по кој се полудени девојките што ја следат модата.

Во прашање е се попознатиот австралиски бренд „Posse“ кој продава само на интернет, а ова нивно безвремено парче можете да го најдете во две верзии.

Едната верзија е минимализиран топ кој може лесно да се вклопи речиси во сечиј стил, а другата е топ кој со неговиот посебен ефект остава поинаков впечаток, и кој кога ќе го погледнете нема да останете рамнодушни.

The Mia Top ✨

A post shared by P O S S E (@posse) on

Без разлика дали панделката е минијатурна или предимензионирана, и двете даваат неодолив шарм на модната комбинација.

@lenaperminova wearing the Mia Top ✨

A post shared by P O S S E (@posse) on

 

POSSE

Австралискиот бренд „Posse“ настана со цел на своите потрошувачи да им ги понуди клучните парчиња кои можат да го вклопат во своите колекции и да го „подигнат“ својот стил, а токму тоа е и она што сите го сакаме, нели?

The Micky Bandeau + Akello Pant + St Tropez Slides ✨

A post shared by P O S S E (@posse) on

 

Тие пронаоѓаат „винтиџ“ парчиња што ги редизајнираат на модерен начин како би добиле урбан „винтиџ“ стил со доза на француски шарм. Во нивната понуда ќе најдете кежуал и женствени парчиња, а оваа сезона во фокусот им е ленот на кој едноставно тешко можете да му одолеете.

Погледнете уште неколку парчиња што можат да се најдат во нивната интернет продавница.

The May Gingham Pant 🍒 | Online Now (P.S Our Rose Lula Shirt will be dropping oh so soon)

A post shared by P O S S E (@posse) on

Valdis Dress + Roundie Clutch 🌹

A post shared by P O S S E (@posse) on

All new POSSE dropping online next week ✨

A post shared by P O S S E (@posse) on

POSSE essentials ✨

A post shared by P O S S E (@posse) on

 

The Roundie Clutch + Siona Pant ✨ @_yanyanchan

A post shared by P O S S E (@posse) on

 

 

 

 

(Visited 47 times, 1 visits today)