Нема да ви се верува со какво животно се бакнува Зоки Фаци

Е ова никој не го очекуваше од него

Фото: Фејсбук/ Зоки Фаци

Познатиот македонски новинар Зоран Василевски попознат како Зоки Фаци ги шокираше своите следбеници на социјалните мрежи кога објави фотографија на која разменува нежности со – магаре!

Тој меѓу своите колеги е познат како голем шегаџија, а овој пат очигледно се надмина и самиот себеси.

ADVERTISEMENT

Најверојатно од досада реши малку да се опушти, па во шега реши да го бакне својот пријател со четири нозе.

Покрај фотографијата Зоки сподели и интересен коментар со кој ги изненади следбениците на социјалните мрежи.

„Магаренцево е 100 пати поинтелегентно од пола луѓе што ги познавам. Тоа не купува подарочиња за да купи нечие внимание, не се ушупчува за да дојде до целта, не шири нозе за слава и успех. Не знае за лицемерие и љубомора.. ве сака такви какви пто сте.. безусловно.“

По ова Зоки објави и едно видео на кое покрај магаренцето е и неговата пријателка, Лила Филиповска.

Facebook Comments
(Visited 466 times, 1 visits today)
Loading...