Нема да ви се верува колку чини капутот на Меланија – кога нешто и се допаѓа, не прашува за цена

Меланија знае како да се најде во центарот на вниманието

Првата дама на Америка едноставно не штеди кога е облеката во прашање, а за последното појавување првата дама мораше да издвои околу 7000 евра.

Меланија беше фотографирана додека со 13 годишниот син и сопругот се враќаше од новогодишното патување кое го поминаа на Флорида. Овој пат носеше монохроматско издание и блескаше во бела боја.

Во бел тесен фустан и чизми во иста боја таа ги воодушеви сите, а целото издание го заокружи со капут од кашмир „Loro Piana“ ($5,900) со геометриски шари.

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Меланија?

(Visited 173 times, 1 visits today)