Реклама
Шопинг

Неколку фустани од Манго што можете да ги НАЈДЕТЕ НА ПОПУСТ, а кои се совршени за Нова година

Фустани и комбинезони во кои ќе изгледате незаборавно

Реклама

Останаа уште само неколку дена до најлудата ноќ во годината, моментот кога секоја дама сака да блесне и да биде во центарот на вниманието.

Претпоставуваме дека повеќето претставнички на понежниот пол веќе го имаат испланирано и најлудото парче во плакарот за дочекот на Нова година, но доколку сте една од оние што се уште се двоумат или немате идеја што да облечете за оваа посебна пригода, погледнете ги следниве предлози што сега можете да ги најдете и на попуст.

Станува збор за фустани од Манго кои моментално можат да се најдат и со супер цени, а во кои ќе изгледате како дива за новогодишната забава. И секако, не заборавајте на она правило според кое како ќе ја дочекате Нова година, така ќе ви биде и во текот на цела 2024 година.

Маркетинг

1,990.00 MKD

Па, во еден од овие модели секако дека ќе ви биде посебно и тоа не само на вас, туку и на сите оние што се до вас.

1,990.00 MKD

Не ни верувате дека е толку едноставно? Погледнете и ќе се уверите….

1,690.00 MKD

5,290.00 MKD

1,690.00 MKD

2,490.00 MKD

2,490.00 MKD

1,690.00 MKD

1,990.00 MKD

3,490.00 MKD

3,490.00 MKD

3,190.00 MKD

3,790.00 MKD

3,790.00 MKD

4,190.00 MKD

2,790.00 MKD

1,990.00 MKD

Поврзано

Back to top button