Реклама
Стил

Неколку месеци по разводот, Анета фатена во едно од најубавите изданија – еве со кого уживаше!

Карирано сако, а под него тесна маичка...

Реклама

Повторно подигна прашина

Познатата пејачка Анета Љумаковска во последно време се почесто привлекува внимание и со своите генијални модни приказни.

Така беше и овој пат кога на Инстаграм издоминира во сив, кариран костум, кој го разби со црвен маникир и нејзината нова шик фризура.

Маркетинг

Посебно внимание привлече тесната бела маичка што ја носеше, со која го истакна своето раскошно деколте, како и белите чевли со високи потпетици кои феноменално се вклопија.

Маркетинг
Инстаграм/ Анета Љумаковска

Едно сако, две различни варијанти

Таа потоа објави уште една слична комбинација, само што овој пат носеше бели панталони наместо карираниот модел.

Пејачката застана пред огледалото во ходникот и направи селфи, а уште еден детаљ привлече големо внимание.

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Станува збор за нејзиниот голем портрет што се наоѓа на ѕидот, под кој таа сега позираше во ова свое шик издание.

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Анета со колешката на ручек

Како Анета изгледаше и како пејачката едно исто сако го носеше во две различни варијанти, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Па, кое од овие две изданија ви се допаѓа повеќе?

Бонус  видео

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button