Неда Украден на 69 години се соблече во бикини – сите во шок како изгледа пејачката

На социјалните мрежи сите зборуваат за нејзиниот изглед

Фото: Инстаграм/ Неда Украден

Една од најпопуларните пејачки во регионот, Неда украден, летото го минува во Црна Гора каде ужива во својата недвижнина што ја има на ова место. Во Котор често може да се види на некоја од преубавите плажи, но та и самата знае да ги изненади своите обожаватели на социјалните мрежи со фотографија на која позира во костим за капење.

Фото: Инстаграм/ Неда Украден

Така беше и овој пат кога пејачката и покрај тоа што има 69 години тоа не ја спречи да објави фотографија на која позира во едноделен модел во страсна црвена боја. И тоа модел кој потсетува на култниот костим за капење што го прослави Памела Андерсон во Чувари на плажа.

ADVERTISEMENT

Неда со својата внука

Од фотографиите можеме да видиме дека познатата пејачка и годинава може да се пофали со преубав тен, а нејзините обожаватели воодушевено пишуваа коментари и комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Фото: Инстаграм/ Неда Украден
Фото: Инстаграм/ Неда Украден
Facebook Comments
(Visited 2.715 times, 1 visits today)
Loading...