Неговото појавување во првата емисија на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ ги шокираше сите

Добро познатата екипа се собра на старото место, со желба да препознаат нови ѕвезди во регионот, но и да го изберат најдобрите од најдобрите.

Учесниците на ова талент шоу кое важи за едно од најгледаните во регионот секогаш даваат се од себе да ги воодушеват како членовите на жирито, така и публиката и гледачите пред малите екрани. И тоа не само со своите гласовни способности, туку и со необичните модни комбинации.

Сепак еден од кандидатите успеа да се издвои од останатите со својот несекојдневен изглед.

Погледнете ја фотографијата и ќе ви стане јасно зошто…

Facebook Comments
(Visited 9.330 times, 1 visits today)