Невестата на Вељко е вистинска убавица, но кога ќе видите како изгледаат неговите балдази ќе ви паднат вилиците

Постојано објави фотографии од кои може да ви застане здивот

Богдана Родиќ следната недела ќе го изговори своето судбоносно „ДА“ и ќе му се заколне на вечна љубов на синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ.

Таа има две сестри, Наташа и Бојана Родиќ со кои е многу блиска и кои исто така изгледаат атрактивно како и неа.

Фото: Инстаграм/ Вељко Ражнатовиќ

Но нејзината сестра Бојана важи за вистинска заводничка на социјалните мрежи. Нејзиниот Инстаграм „гори“ од провокативните фотографии, а како изгледа можете да видите во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Таа објавува и фотографии од различни делови на светот, па очигледно дека сака патувања и знае како да го живее животот со полни гради.

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Сакам големо. Дојдете на моето ниво и тоа е се – напиша Бојана под една од нејзините Инстаграм фотографии.

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Инаку, и Наташа која исто како и Бојана е постара од Богдана, изгледа неодоливо на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ

Сите три сестри на почетокот од 2019 година беа задно на Копаоник со Вељко и екипата во која беше и фудбалерот на ѕвезда, Марко Гобељиќ.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Facebook Comments
(Visited 1.476 times, 1 visits today)