Неверојатна трансформација – Цеца во непрепознатливо издание

Цеца во Банско одржа концерт за паметење пред 30 000 луѓе

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Познатата пејачка и два дена претходно одржа голем концерт во Бугарија што е голем успех дури и за некој како неа.

По настапот на кој блескаше цеца се пресоблече во непрепознатливо издание. Имено, таа на главата имаше врзана марама поради која на аеродромот изгледаше потполно непрепознатливо.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Како изгледаше во таа пригода, Цеца објави на интернет, а обожавателите веднаш ја пофалија за изгледот: „Дива си е дива, на секое место, во секое издание“.

Facebook Comments
(Visited 432 times, 1 visits today)
Loading...