НЕВЕРОЈАТНА ТРАНСФОРМАЦИЈА НА ЏАНИ: Фолкерот објави фотографија со долга коса и ги шокираше сите!

Фолкерот Џани важи за еден од најбараните пејачи на Балканот. Имено тој постојано објавува нови фотографии на својот Инстаграм профил, па така и сега сподели новост со своите фанови, но овој пат ги шокираше со својата промена.

Фото Инстаграм/Радиша Трајковиќ- Џани
Фото Инстаграм/Радиша Трајковиќ- Џани
Фото Инстаграм/Радиша Трајковиќ- Џани

Радиша Трајковиќ Џани на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која има долга коса и воопшто не личи на себе.

Фото Инстаграм/Радиша Трајковиќ- Џани


– Операцијата на новата фризура беше успешна – напиша Радиша во описот на фотографијата.

Фото Инстаграм/Радиша Трајковиќ- Џани

Пејачот со оваа фризура изгледа многу помладо, а дали навистина направил трансплантација на коса или ова е само ефект или филтер, останува да видиме со текот на времето.

Фото Инстаграм/Радиша Трајковиќ- Џани
Фото Инстаграм/Радиша Трајковиќ- Џани

За потсетување, Џани е во брак со Слаџа долги години, а парот живее на висока нога.Како што вели таа, трошоците заради короната им се огромни.

-На сметки најмногу трошиме, бидејќи никаде и не одиме, 10.000 евра минимум“, изјави сопругата на Џани и додаде:

Фото Инстаграм/Радиша Трајковиќ- Џани

„Четири станови, па за сите сметки, струја, одржување… Потоа плати, фирма, даноци. Трошоците ни се огромни“.

Фото Инстаграм/Радиша Трајковиќ- Џани

Инаку Џани и Слаџа претходната година се вселија во новиот луксузен стан во Белград на вода.

„За се беше задолжена Слаџа, а и да сакав не можев да помогнам од обврските што ги имав. Јас сум главен за финансии, а Слаџа за средување, не се намачи многу бидејќи имаше помош и од стручни луѓе кои се занимаваат со тоа. Таа само изрази желба што и како сака да среди“ рече Џани во едно гостување.

Фото Инстаграм/Радиша Трајковиќ- Џани

(Visited 292 times, 1 visits today)

Популарно