Неверојатна трансформација на Ева Лонгорија – се реши од вишокот килограми и се пофали како изгледа во бикини

Ева Лонгорија, која се прослави со својата улога како атрактивната Габриела во хит серијата „Очајни домаќинки“, додека беше бремена акумулираше неколку килограми вишок, но брзо се врати во форма.

Десет месеци по раѓањето на синот Сантијаго, Ева објави фотографија од нејзиниот одмор и покажа дека нејзиното тело повторно е во топ форма.

Нејзините обожаватели се воодушевени од тоа како Ева изгледа во костим за капење, па во коментарите и оставија бројни комплименти и го пофалија нејзиниот нов изглед, а се јави и нејзината пријателка, Викторија Бекам. „Изгледаш одлично“, коментираше познатата дизајнерка.

View this post on Instagram

Ohmmmm or Ommmmm depending who you are 😎

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

„Тоа е затоа што имам подигнати раце“, се пошегува убавата актерка во нејзиниот одговор.

View this post on Instagram

Baby at the beach! 👙👶🏻👣

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Ева заедно со својот сопруг Хозе Бастон во моментов се наоѓа на одмор на карипскиот остров Свети Вартоломеј.

Facebook Comments
(Visited 1.568 times, 1 visits today)