Реклама
Стил

Неверојатната кумановка ги распамети сите – облече фустан со прорези, овој детаљ ги изненади сите

Пејачката блескаше во ова свое провокативно издание

Реклама

Мартија Станојковиќ (20) по неодамнешната промоција на новиот спот за песната „Анатомија“ повторно во центарот на вниманието.

Младата пејачка од Куманово што во Македонија, но и регионот се прослави како Пинк ѕвездичка,

Мартија Станојковиќ, овој пат привлече внимание со неколку фотографии што ги објави на социјалните мрежи.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Имено, таа носеше долг црн фустан кој ја следи линијата на нејзиното тело, но и со кој никого не остави рамнодушен.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Позираше со насмевка на нејзиното лице, а големите прорези на фустанот ги истакнаа секој детаљ на нејзиното тело.

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Мартија со ова свое издание ги распамети сите, па следуваа бројни коментари на сметка на нејзиниот провокативен изглед.

Во прашање е креација која во горниот дел изгледа како да носи костим за капење, а заради големите отвори во пределот на колковите, многумина се прашуваа и дали носи нешто под фустанот.

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Потсетуваме, Мартија пред само неколку недели го промовираше спотот за песната „Анатомија“ кој беше снимен во Дубаи.

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Младата пејачка и во спотот пленеше со својот неверојатен шарм, а судејќи според коментарите на Јутјуб, песната е полн погодок.

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Како Мартија изгледаше и во ова свое издание, погледнете од фотографиите и видеото во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Фото: Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button