На Русинката што го прекина финалето во Мадрид и го избришаа профилот на социјалните мрежи

Ова НИКОЈ не го очекуваше

Фото: Инстаграм/ Кинси Волански

Профилот на манекенката и инфлуенсерката Кинси Волански која разголена влезе на теренот за време на Лига на шампиони исчезна од социјалните мрежи.

Кинси откако и беше избришан профилот се јави на Твитер и откри дека профилот и е хакиран.

ADVERTISEMENT

„Кога ќе дојдеш до бројка од 2.5 милиони следбеници па ти го хакираат профилот. Ова е емотивен ‘ролеркостер’“, напиша убавата девојка покрај видеото на кое вежба.

Инаку, Кинси пред да „влета“ на стадионот имаше околу 300 илјади пријатели, а за само неколку часа по натпреварот дојде до бројка од 2.5 милиони следбеници. Откако натпреварот беше прекинат, таа се јави на Инстаграм со видео од инцидентот, но и како ја водат со лисици на рацете.

„Животот го имаме за да го живееме. Правете луди работи заради кои нема да зажалите“, напиша таа под објавата.

На своите Инстаграм приказни објави и фотографии на кои откри дека конечно излегла од затвор, но потоа нејзиниот профил под името „Kinsey_Sue“ едноставно исчезна од ова популарна социјална мрежа.

Фото: Инстаграм/ Кинси Волански

Инаку, Кинси на теренот се појави во минијатурен бикини на кој имаше натпис од познат сајт за возрасни.

Фото: Инстаграм/ Кинси Волански

Таа му е девојка на рускиот комичар и голема јутјуб ѕвезда Виталиј Здоровецки

Facebook Comments
(Visited 97 times, 1 visits today)
Loading...