На оваа Македонка ни Бред Пит не би можел да и одoлee – „гopaт“ СОЦИЈАЛНИТЕ мрежи од ова бpyтално издание

Македонкската Анџелина Џоли со најдлабоко дeкoлте и сочни усни знае како да ужива.

За манекенката Александра Накова летото веќе започна, а сезоната на би-кини веќе е отворена.

Александра која важи за една од најубавите Македонки деновиве повторно уживаше покрај базен, а фановите ги почести со нова фотографија во костим за капење.

Облечена во едноделен костим за капење со апликација на „Плej-бoj“ Александра изгледа како милион долари.

На совршената фигура и усни може да и позавиди и Анџелина Џоли.

Како тоа да беше малку на кратките приказни на Инстаграм Александра сподели неколку селфи фотографии и видеа и ги распамети мажите.

Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова

Таа славеше роденден на нејзината другарка па заводливо позираше пред објективот на камерата, а секако во преден план беше ставено бујното деколте , но и усните додека Александра испраќаше сочни бакнежи кон камерата.

Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова

Инаку, манекенката Александра Накова се прослави со нејзиното учество во „Танц со ѕвездите“ и „Преживеан“, а потоа долго време ја немаше во јавноста. Но тоа беше од оправдани причини бидејќи во меѓувреме ја роди ќеркичката Леа, а потоа следуваше и тежок период во нејзиниот живот бидејќи се разведе од сопругот и таткото на нејзиното дете, кошаркарот Никола Гајдаџиев. Сепак, манекенката успеа да ги преброди проблемите и во текот на 2017 година повторно почна да се појавува во медиумите, но и се почесто да објавува „пикантни“ фотографии на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова

Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова

Александра се фокусираше исклучиво на себеси и на својата наследничка, но и на својот нов бизнис, па неодамна отвори бутик за луксузна гардероба во родната Гевгелија, па сега на социјалните мрежи се почесто објавува фотографии во кои ги рекламира своите шик производи.

Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова

 

 

Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова
Фото: Инстаграм/ Александра Накова
(Visited 2.701 times, 1 visits today)