Бела Хадид си играше со бикините и ги фрли мажите во транс

Одлично се забавуваше на Карибите

Бела Хадид важи за една од најплатените и најбараните манекенки, иако има само 23 години. Откако неодамна беше на одмор со сестрите Кардашијан во Мајами, реши да скокне до Карибите повторно во друштво со пријателки.

Фотографите ја фатија како во едноделен костим за капење вежба на песочната плажа, а во центарот на вниманието е нејзината раскошна позадина.

Атрактивната манекенка носеше асиметричен костим за капење со интересен дезен, а температурата дополнително ја подигна откако реши да го завитка во танга.

Очигледно и на Карибите си поминува одлично, како и со сестрите Кардашијан кога беше во Мајами. Тогаш се шушкаше дека до раните утрински часови лудувала со нејзината сестра Џиџи, Кардашијанките и Леонардо ди Каприо, а неговата 23 годишна девојка не била со нив.

(Visited 10.262 times, 1 visits today)