На Меган Маркл воопшто не и е добро – принцот Хари веќе некое време сериозно е загрижен за здравјето на својата сопруга!

Близок извор изјави дека меѓу нив владее екстремна напнатост и дека воопшто не се снаоѓаат во новиот живот

Принцот Хари наводно воопшто не се чувствува добро затоа што ги уништил семејните односи и воопшто не му е лесно со сопругата Меган Маркл, посебно откако заедно со синот Арчи се преселија од Велика Британија да живеат во Лос Анџелес.

Близок извор изјави дека меѓу нив владее екстремна напнатост и дека воопшто не им е лесно со новиот живот

„Меган Маркл стана многу тивка. Мислам дека се чувствува многу лошо и се бори самата со себеси. Се оддалечи од сите, стана интровертна и со тоа ги загрижи сите околу себе. Принцот Хари пак, го мачат лошите односи со семејството“, изјави анонимен извор и додаде дека ваквата напната ситуација трае некаде од роденденот на Хари.

За тоа најверојатно допринесе и тоа што војвотката од Сасекс заврши со пријателството со некои свои стари пријателства, бидејќи со некои од најблиските луѓе воопшто и не комуницира, што многу ја погодува, исклучена е од се’ и повеќе не знае ни кому може да му верува.

(Visited 3.221 times, 1 visits today)