На Карлеуша и се скина комбинезонот за време на снимањето – фановите шокирани кога слушнаа колку платила за него (фото)

Карлеуша знае како да привлече внимание

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Така беше и овој пат кога на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во издание со кое беше во центарот на вниманието.

Но будното око на некои новинари забележаа еден детаљ на кој пејачката очигледно не обрнала внимание.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Имено, таа носеше комбинезон со ракави кои ги покриваат и дланките, која Карлеуша ја скина со своите нокти.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Проблемот е во тоа што екстравагантната пејачка очигледно не е премногу загрижена за тоа иако во прашање е дизајнерско парче што чини повеќе од 1500 долари.

View this post on Instagram

😂😂😂⚡️⚡️⚡️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Facebook Comments
(Visited 1.021 times, 1 visits today)
Loading...