Најубавата Косоварка се пофали со својот мускулест стомак

Оваа девојка по потекло од Косово во моментов е во фокусот на светските модни магазини

Младата пејачка Дуа Липа излезе со своето момче Анвар Хадид, братот на познатите сестри Хадид, а она што на сите им падна во очи беа убаво обликуваните стомачни мускули што ги нагласи на црвениот килим.

ADVERTISEMENT

Познатата англиска пејачка со албански корени за излегување носеше фармерки со висок струк и црн ремен во комбинација со црвен „кроп-топ“ што го откриваше нејзиниот стомак.

Таа е во одлична форма, па се пофали со своите стомачни мускули. На вратот имаш златна огрлица од „Шанел“, а на нозете црни, гломазни патики од „Прада“.

Парот веќе некое време е заедно, а тоа го потврдија и самите преку социјалните мрежи кога објавија заеднички фотографии од фестивалот „Sunny Hill“ на Косово.

Facebook Comments
(Visited 47 times, 1 visits today)
Loading...