Реклама
Новости

Најслаткото видео што Марија го објавила досега – ќе се воодушевите, еве кој си игра со малиот Марио

Неодолива глетка од нејзиниот дом

Реклама

Еве како нејзиниот миленик се однесува со малиот Марио

Марија Шерифовиќ покажа како нејзиниот пес Хак си игра со малиот Марио и ги воодушеви сите.

Пејачката која пред неколку месеци се оствари во улога на мајка сега не се одвојува од својот наследник.

Маркетинг

Тоа впрочем најдобро можеме да го видиме од бројните нејзини фотки и видеа на социјалните мрежи, а овој пат покажа како нејзиниот домашен миленик Хак си игра со бебето додека таа го држи во скутот.

Маркетинг
Инстаграм/ Марија Шерифовиќ

Кучето цело време му ги лижеше ноџињата на Марио, покажувајќи ја на овој начин љубовта што ја чувствува кон него.

Инстаграм/ Марија Шерифовиќ

Потсетуваме, Шерифовиќ при крајот на минатата година се оствари во улога на мајка добивајќи бебе од сурогат мајка.

Целиот процес се одвиваше во САД, каде што нејзиното бебе се роди, а по неколку недели заедно се вратија во Белград.

Инстаграм/ Марија Шерифовиќ

Марија оттогаш не се одвојува од него, а нејзините објави на социјалните мрежи со малиот Марио ги воодушевуваат сите.

Некои од нив погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Марија Шерифовиќ

Инстаграм/ Марија Шерифовиќ

Инстаграм/ Марија Шерифовиќ

Инстаграм/ Марија Шерифовиќ

Инстаграм/ Марија Шерифовиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button