Најпознатата „плус-сајз“ манекенка на светот е бремена

„Животот стана уште подобар“

Познатата плус-сајз манекенка Ешли Греам ја прослави деветгодишнината од бракот со својот сопруг Џастин Ервин, а приликата ја искористи и да и соопшти на јавноста уште една убава вест. Имено, таа е во блажена состојба, а среќната вест ја сподели со своите фанови преку социјалните мрежи.

ADVERTISEMENT

„Пред девет години на денешниот ден се омажив за љубовта на мојот живот. Беше тоа најдоброто патување со омилената личност на светот. Денес ние сме благословени, благодарни и возбудени бидејќи славиме и проширување на семејството. Среќна годишнина, Дејвиде! Животот станува уште подобар“, напиша таа на својот профил на Инстаграм.

Facebook Comments
(Visited 29 times, 1 visits today)
Loading...