Реклама
Новости

Најнова вест – еве што се случи со Мелина и Харис ПО СКАНДАЛОТ во луксузната вила

Тие и двајцата завршија во полициска станица

Реклама

Мелина наводно не зборува со својот син

Семејната драма по разводот помеѓу Харис Џинмовиќ и Мелина Џиновиќ нр престанува, а тие меѓусебно се обвинуваат.

Како што самиот пејач неодамна откри, Мелина веќе подолго време не живее со него во нивната луксузна вила во која вчера се случи инцидент. Имено, Мелина дошла во нивниот некогашен семеен дом, по што нејзиниот поранешен сопруг решил да повика полиција.

Маркетинг

Како што пренесуваат медиумите од соседството, Мелина по доаѓањето на полицијата веднаш ја напуштила куќата во која живееше до неодамна, додека на Харис му бил одземен пиштолот за кој имал дозвола.

Маркетинг
Принтскрин/ Јутјуб, Уна

Мелина наводно ја негирала вината, додека Харис цело време ја обвинувал, така што и на двајцата им била изречена итна мерка забрана за приближување, а обвинителството од полицијата пѐведнаш обарало известување за целиот случај.

Инцидентот се случил откако Мелина дошла ненајавено во семејната вила во која Харис остана да живее со нивните деца.

Принтскрин/ Јутјуб, Блиц

Како што самиот пејач неодамна откри, Мелина наводно веќе некое време не живее на истата адреса со него, а во медиумите исто така зборуваше и дека го изневерувала.

Инстаграм

По хаосот што се случил, Харис го послушал советот на својот адвокат и повикал полиција, бидејќи Мелина не сакала да си замине.

Откако полицијата излезе на терен и дојде во куќата, Мелина ја напушти, а Харис заедно со синот Кан отиде во полиција да даде исказ. Пред полицијата била и Мелина која поминала покрај нив, но со синот не се поздравила бидејќи, наводно, не се во добри односи.

Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Што се однесува до тоа во каков однос е со Џина Џиновиќ, нејзината ќерка која исто така остана со таткото, дознајте тука

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button