Новости

Најмладиот син на Брена и Боба се преполови – ослабна 50 килограми, нема да го препознаете

По најновите фоотграфии девојките воодушевени од него

Најмладиот син на Брена и Бобан изгледа непрепознатливо

Синот на познатата фолк пејачка и поранешниот тенисер, Виктор Живојиновиќ, ги изненади сите со своите најнови фотографии на социјалните мрежи.

Тој пред неколку години имаше проблем со вишок килограми, но благодарение на својата упорност, правилна исхрана и напорни тренинзи успеа да ослабне дури 50 килограми, така што денес е фраер каков што секоја девојка би посакала.

Фото: Инстаграм

Оние што не го виделе некое време велат дека изгледа непрепознатливо, па сега постојано добива комплименти за својот изглед.

Фото: Инстаграм

Тој на социјалните мрежи во една пригода реши и да се пошегува на своја сметка но и да покаже колку навистина ослабнал.

Фото: Инстаграм

Имено, Виктор тога објави фотографија на која позира со стариот шорц кој што го носел додека кубрел со килограмите.

Како тој изгледа сега, но и зошто важи за еден од најзгодните синови на познатите лица во регионот, погледнете во продолжение:

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Маркетинг

Поврзано

Back to top button