Реклама
Опа!

Најжешката мама на светот наполни 32 години – Меган Фокс и во четвртата деценија знае како да ја потпали машката фантазија

Реклама

Познатата актерка Меган Фокс во 2008 година беше прогласена за најсекси жена на светот

Таа за време на снимањето на серијалот „Hope&Faith“ ќе го запознае својот сопруг Брајан Грин (44), ѕвезда од американската серија „Беверли Хилс 90210“. Тој ќе ја запроси на плажа во еден луксузен хотел на Хаваите, а среќата ќе му ја расипе тоа што поради невнимание ќе го изгуби дијамантскиот прстен некаде на плажата.

Маркетинг

Кратко време по венчавката станаа и родители, а Меган поради несогласувања во бракот одлучи да поднесе барање за развод, но набргу успееја да ги решат проблемите.

Маркетинг

https://www.instagram.com/p/Bd5iUnYg5gw/?utm_source=ig_embed

 

„Ако сакате да потраe, ќе мора повеќе да се трудите. Ќе бидеме заедно колку што можеме, тоа не е нешто што можеме потполно да го контролираме“, изјави во една пригода убавата актерка која деновиве наполни 32 години.

https://www.instagram.com/p/BdA4RIYA7Nz/?taken-by=the_native_tiger

 

 

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button