Реклама
Вирално

Нашите нé шокираа со трубите и чочекот во тунелот, но погледнете ја пејачката качена на багерот (видео)

Е вакво нешто не сме виделе досега

Реклама

Ново хит видео се шири на социјалните мрежи – пејачката пее во корпата на багерот додека шоферот ја „врти“ околу гостите…

Таман ќе си помислите дека нема нешто што досега не сте го виделе кога станува збор за нашите комшии, ќе се појави видео кое целосно ќе ве демантира. Но истовремено и ќе ве шокира, бидејќи вакви работи можат да се случуваат само тука, на овој наш луциден Балкански полуостров полн со генијалци какви нема на целиот свет.

Имено, на социјалните мрежи се појави снимка на која пејачката пее качена во корпата од багерот .

Маркетинг

Па, да се прослави машината“, пишува во описот на видеото кое многу брзо стана вирално на Твитер.

Маркетинг

И додека едни јадат печење и пијат алкохол багерот ја врти пејачката во круг, а таа пее песна од Зорица Брунцлик.

И доколку си помисливте дека вакво нешто може да се случи само кај овие наши швркнати соседи од север, сетете се на прославата и играњето чочек во тунелот со куп трубачи и музичари,  а која пред неколку години ги сруши нашите социјални мрежи.

Ви текнува, нели?

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button