Реклама
Наши ѕвезди

Нашето познато чупе повторно провоцира – ги покажа гаќичките, но и тетоважите што ги има (фото)

Нема лабаво за оваа наша пејачка

Реклама

Марија Луиса им го разубави денот на многумина

Познатата пејачка Марија Луиса на својот профил на социјалните мрежи објави „стори“ на кое носи само гаќички.

Ова издание на Марија веднаш привлече вниманието, а многумина ги забележаа и нејзините тетоважи, но и пирсот што го има на папокот кој исто така не можеше да остане незабележан.

Маркетинг

На објавата не се гледа нејзиното лице, туку само долниот дел од телото, додека таа со рацете си игра со гаќичките.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Во преден план се нејзините шарени тетоважи, но и пирсот на папокот, а како сето тоа изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Пејачката потоа објави и „стори“ со кое покажа како се вози во својот автомобил заедно со пријателката со која што се фотографираше и во претходното провоктивно издание.

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Очигледно дека пејачката во слободното време сака да лудува, но и дека знае како да им го привлече вниманието на фановите.

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Многу мажи воздивнуваат секој пат кога таа ќе објави нова фотографија на социјалните мрежи, па нема сомнеж дека многумина беа воодушевени и од последните објави на провокативната пејачка.

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Но она што останува нејасно е дали таа само сакаше да ги покаже тетоважите или пак целта и беше нешто сосем друго?!

Што мислите вие?

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button