Нашата фолк-печка го запали песокот – погледнете ги нејзините омилени костими за капење

Сузана Гавазова и ова лето не мирува, а за тоа сведочат и фотографиите што ги објавува на социјалните мрежи.

Но овој пат во фокусот ни е една фотографија на која познатата фолк-пејачка позира во костим за капење. Во прашање е преубав едноделен модел со цветен дезен и интересен детаљ во пределот на деколтето со кој Гавазова го истакна на совршен начин она со што располага.

ADVERTISEMENT

Таа целото летно издание го зачини со ѓердан, очила за сонце и шешир во бела боја, а според коментарите пејачката изгледа тип-топ во ова летно издание.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

„Најубавата жена и пејачка во Македонија. Поздрав од се срце од Србија и Пожаревац“, и напиша еден фан во коментарите.

Во продолжение погледнете уште неколку „опасни“ изданија на Гавазова со кои таа ја креваше температурата пред очите на своите фанови ова лето.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
Facebook Comments
(Visited 1.041 times, 1 visits today)
Loading...