Реклама
Стил

Нашата фолк-дива никогаш не изгледала поубаво – и во НАЈОБИЧНИТЕ изданија блеска како модна икона

И за тоа не и треба Фотошоп...

Реклама

Познатата пејачка Анета Љумаковска во уште едно свое издание со кое ги остави сите без зборови.

Пејачката овој пат се појави во тесни панталони и широко бело сако, под кое носеше тесна бела маичка.

Таа е фотографираше пред огледалото, видно расположена, а сакото кое го носеше со малку подвиткани ракави одлично се вклопи и со салонките со високи потпетици кои исто така беа во бела боја.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Анета внимателно го избра и накитот што ќе го носи, а на фотографијата се гледа и белата чанта со која го заокружи целото издание.

Маркетинг

Поприлично шик беа и панталоните што Анета ги избра, но сепак во преден план беше нејзиното „деколте“, односно тесната бела, полу-проѕирна маичка која и овој пат ја однесе победата.

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Како сето тоа изгледаше, но и уште неколку слични изданија на нашата позната пејачка, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

Фото: Инстаграм/ Анета Љумаковска

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button