Нашата позната фолк-пејачка се стегна во тени хеланки и ја покажа ПОЗАДИНАТА – мами воздишки, сите се воодушевени (фото)

Познатата фолк пејачка Сања Ристеска од самиот почеток плени со својата харизма и одличен вокал.

Фото: Инстаграм/ Сања Ристеска

Таа е во одлична физичка форма и нема ни грам вишок на телото, а сега покажа и како го постигнува тоа…

Но покрај својот талент за пеење, оваа шармантна дама се почесто го привлекува вниманието и со својот изглед.

Пејачката на своите настапи најчесто носи провокативни комбинации со кои никого не остава рамнодушен.

Таа е во одлична физичка форма и нема ни грам вишок на телото, а сега покажа и како го постигнува тоа.

Фото: Инстаграм/ Сања Ристеска

Имено, Сања објави снимка од теретана и покажа како се грижи за своето здравје и како изгледа кога тренира.

Фото: Инстаграм/ Сања Ристеска

Таа вежба напорно како заради мускулите, така и заради менталниот баланс што го пружа вежбањето.

Фото: Инстаграм/ Сања Ристеска

Облечена во тесни црни хеланки и спортска маичка таа покажа дел од својата рутина и ги воодушеви сите.

Фото: Инстаграм/ Сања Ристеска

Следуваа бројни коментари на сметка на нејзиниот изглед, а една пријателка и порача дека сите можат вода да и носат.

Како Сања изгледаше во ова издание, погледнете во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Сања Ристеска

Фото: Инстаграм/ Сања Ристеска

Фото: Инстаграм/ Сања Ристеска

Фото: Инстаграм/ Сања Ристеска

Фото: Инстаграм/ Сања Ристеска

Фото: Инстаграм/ Сања Ристеска

Фото: Инстаграм/ Сања Ристеска

Фото: Инстаграм/ Сања Ристеска

[tptn_list]