Реклама
Стил

Нашата позната фолк-пејачка провоцира во НАЈКУСОТО ФУСТАНЧЕ што досега го носела на своите настапи

Овој детаљ не можеше да остане незабележан...

Реклама

Пејачката позираше во кусо фустанче

Познатата фолк-пејачка Соња Николова позираше во кусо фустанче со кое во преден план ги истакна своите витки нозе.

Стојне важи за една од најатрактивните пејачки на естрадата, па сега со само една своја објава покажа и зошто тоа е така.

Маркетинг

Имено, таа со својата нова објава успеа да ја оправда оваа титула, а многумина беа воодушевени од ова нејзини издание.

Маркетинг
Инстаграм/ Стојне Николова

Таа позираше во најкусото фустанче што сме ја виделе досега, кое во преден план ги истакна нејзините нозе, кои пејачката ги прекрсти и во комбинација со црвените високи потпетици го „украдоа“ шоуто.

Како Стојне изгледаше во ова издание, но и во уште еден подеднакво интересен аутфит, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button