Реклама
Стил

Нашата позната фолк-пејачка го поткрена фустанчето и ги изненади сите со овој необичен детаљ (фото)

Познатата пејачка изгледа како мачка - ја подигна ногата и никого не остави рамнодушен

Реклама

Ново опасно издание на Адријана Кеш

Пејачката Адријана Ацевска (40) е една од оние наши познати дами кои знаат како да привлечат внимание на себе.

Таа тоа го прави кога настапува, но и со фотографиите што ги објавува на социјалните мрежи на кои секогаш изгледа заводливо.

Маркетинг

Шармантната пејачка тоа го направи и сега кога покажа едно ново свое издание со кое никого не остави рамнодушен.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Адријана Ацевска

Облечена во црно од глава до пети, таа блескаше и предизвика лавина до реакции од своите следбеници.

Таа позираше со едната нога подигната, а овој дел од своето тело дополнително го истакна и со високите црни чизми.

Фото: Инстаграм/ Адријана Ацевска

Во прашање е модел кој не може да помине незабележано, а убавата пејачка го носеше со мало црно фустанче.

Инаку, Адријана привлекува внимание и во своите опуштени изданија од кои можеме да видиме дека изгледа подобро од кога било досега.

Фото: Инстаграм/ Адријана Ацевска

Впрочем така беше и пред неколку недели кога позираше во Амстердам, во сини фармерки и бел „кроп-топ“ со кој во преден план ја истакна својата беспрекорна линија и ги воодушеви сите.

Фото: Инстаграм/ Адријана Ацевска

Таа тогаш целото издание го заокружи со бели старки и коса врзана во опавче, а како изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Адријана Ацевска

Фото: Инстаграм/ Адријана Ацевска

Погледнете го и ова интересно издание на нашата позната пејачка со кое неодамна настапи во еден познат ресторан…

Фото: Инстаграм/ Адријана Ацевска

Фото: Инстаграм/ Адријана Ацевска

Фото: Инстаграм/ Адријана Ацевска

Фото: Инстаграм/ Адријана Ацевска

Фото: Инстаграм/ Адријана Ацевска

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button