Нашата позната фолк пејачка го покажа своето занecно тeлo и ги зaпaли социјалните мрежи – погледнете како ужива во Австралија

Пејачката ужива за сите пари

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Популарната пејачка Татјана Лазаревска веќе неколку години со својот сопруг и двајцата синови живее во Австралија.

И бидејќи таму е лето, таа ја искористи приликата да ужива на плажата, а тоа секако дека не можеше да помина не забележано од нејзините фанови на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Познатата пејачка пред своите следбеници на Инстаграм покажа како ужива покрај океанот, цртајќи срце со рацете, а во центарот на вниманието е нејзиното беспрекорно тело во тесниот бел фустан.

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

За кратко време Татјана доби голем број лајкови од своите фанови, а сите коментираа дека изгледа совршено.

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска
Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска
Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска
Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска
Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Тоа впрочем можеме да го видиме и од нејзините останати фотографии и видеа на кои пејачката навистина изгледа како во своите најдобри денови. Таа и на прославата за Нова година привлекуваше внимание со својот стајлинг, а како изгледаше додека танцуваше пред камерата од својот телефон можете да видите од фотографиите во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Таа носеше црвен, кус фустан инспириран од костимот на Дедо Мраз, а целото издание го заокружи со високи потпетици и нејзината препознатлива фризура.

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска
Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска
Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Погледнете го и ова издание на пејачката, но и уште неколку други во кои што имавме прилика да ја видиме во изминатиов период.

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

Фото: Инстаграм/ Татјана Лазаревска

(Visited 1.917 times, 1 visits today)