Реклама
Наши ѕвезди

Нашата позната фолк-пејачка во сукња со „отвори“ – многумина мислат дека не носи ништо одоздола

Многумина испоти кога се појави на сцената

Реклама

Пејачката си грми кога е на сцена

Македонската пејачка Марија Тодоровска, попозната како Марија Луиса, повторно никого не остави рамнодушен.

Таа деновиве на еден свој настап се појави во бело здолниште и кроп-топ, а еден детаљ посебно привлече внимание.

Маркетинг

Имено, снимката што Марија ја објави од овој свој настап веднаш ги преплави социјалните мрежи, а многумина забележаа дека изгледа фатално. Посебно откако замеша на сцената пред публиката, додека на себе носеше облека со отвори па многумина се прашуваа дали „заборавила“ да облече долна облека?!

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Или барем не онаква на каква што сме навикнати, бидејќи сукњата што ја носеше имаше отвори од двете страни, па навистина изгледаше како пејачката да не „носи ништо под неа“.

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Потсетуваме, Марија Луиса е позната како некој што прави одлична атмосфера на забавите на кои настапува и важи за една од најфаталните и најбараните пејачки од помладата генерација.

Детали од нејзиниот настап и како изгледаше во ова свое фатално издание, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button