Реклама
Наши ѕвезди

Нашата позната фолкерка како вистинска Барбика – со минијатурниот фустан ја крена меаната на нозе

Беше весело, цела вечер се пееше во еден глас

Реклама

Пејачката воодушевува и со својот физички изглед

Стојне Николова во последно време е популарна и активна на социјалните мрежи каде има голем број фанови.

Што и да објави, убавата Стојне привлекува внимание, а овој пат сите ги воодушеви со неколку снимки од еден од нејзините настапи.

Маркетинг

Имено, Стојне која плени со својот изглед, но и која секогаш воодушевува со своите модни комбинации, овој пат ги изненади сите.

Маркетинг
Инстаграм/ Стојне Николова

Пејачката за еден настап носеше кусо розово фустанче со кое го истакна своето тело и во кое цела вечер танцуваше пред гостите.

Инстаграм/ Стојне Николова

Снимите што и таа ги сподели на својот Инстаграм покажуваат дека пејачката цела вечер беше одлично расположена, но и гостите кои беа воодушевени како од нејзиниот настап, така и од комбинацијата која јасно го истакна секој детаљ на нејзиното тело, па пејачката изгледаше како да е излезена од некој моден магазин.

Инстаграм/ Стојне Николова

Повеќе од очигледно е дека Стојне се чувствува удобно во своја кожа и секогаш знае да ги избере вистинските парчиња за себе, но и дека нејзините фанови се во исчекување да видат какво ново изненадување ќе им приреди.

Како таа изгледаше во ова свое Барби издание, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button