Реклама
Наши ѕвезди

Нашата позната ТВ водителка се расоблече на плажа – ПОЗИРАШЕ ТОПЛЕС и покажа со што располага

Никогаш не изгледала поубаво и тоа за инат на времето

Реклама

Ги израдува сите со својата нова фотографија

Нашата позната водителка Ведрана Ѓорѓевиќ ужива на својот одмор, а сега покажа и како го минува времето.

Имено, оваа шармантна млада дама во последно време е поприлично активна на социјалните мрежи, а откако замина на својот одмор од соништата речиси да нема ден, а да не објави некоја интересна фотографија на својот профил и да ги изненади сите.

Маркетинг

И откако пред само неколку дена ги израдува сите со веста дека момчето ја запросило на ова егзотично место, водителката сега сподели една нова фотографија со која никого не остави рамнодушен.

Маркетинг

Ведрана сега позираше во костим за капење, и тоа само во долен дел, додека горниот и беше откопчан, додека таа лежеше на крпата.

Фотографијата најверојатно ја направи нејзиниот сакан, а истата предизвика големо внимание на социјалните мрежи.

Во преден план се најде телото на водителката со чоколаден тен, а многумина и порачаа дека е неверојатно згодна жена.

А како опис на оваа фотографија, Ведрана напиша:

„За инат на времево“.

Како изгледаше Ведрана во ова свое издание, погледнете тука >>

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button