Реклама
Стил

Нашата позната поп-пејачка ги прекрсти нозете, а шлицот скандалозен – мажите гледаат и не трепкаат

Изгледаше провокативно од глава до пети

Реклама

Таа е една од нашите најубави пејачки

Теа Трајковска важи за една од нашите најубави и најзгодни пејачки, а тоа го докажа и со своите последни фотографии.

Имено, Теа овој пат позираше во „all-black“ издание, но со еден детаљ никого не остави рамнодушен.

Маркетинг

Станува збор за ултра-длабокиот шлиц со кој пејачката ги истакна своите нозе, привлекувајќи ги погледите на овој дел од телото.

Маркетинг
Инстаграм/ Теа Трајковска

Шлицот беше толку длабок што во еден момент ги откри речиси цели и двете нејзини нозе, а малку фалеше да покаже и повеќе.

Таа носеше тесен црн фустан со долги ракави, а целата комбинација ја „зачини“ со необични високи чизми со „опасни“ штикли кои беа исто толку впечатливи и го „подигнаа“ целото издание.

Инстаграм/ Теа Трајковска

Пејачката во рацете држеше мала тренди чантичка, а дополнителен шмек на целиот стајлинг додаде и со нејзината шик фризура.

Инстаграм/ Теа Трајковска

Па, што велите за ова издание на оваа наша позната дама?

Инстаграм/ Теа Трајковска

Инстаграм/ Теа Трајковска

Инстаграм/ Теа Трајковска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button