Реклама
Наши ѕвезди

Нашата позната пејачка објави видео со бебенцето од семејниот дом – најслаткиот момент за денес!

Еве како си игра со ноџињата на својот наследник

Реклама

Пејачката ужива во мајчинството

Откако се оствари во улога на мајка, пејачката Антониа Гиговска ужива во секој момент поминат со својот наследник.

Таа не крие колку е среќна и посветена мајка, а на Инстаграм одвреме-навреме знае да сподели и фотографии со бебето.

Маркетинг

Па така неодамна покажа како се шета со малиот Киан низ градот додека тој си уживка во количката, а потоа сподели и видео од семејниот дом во кој си игра со малите ноџиња на својот наследник и ги насмеа сите.

Маркетинг
Фото: Истаграм/ Антониа Гиговска

Имено, Гиговска со своите долги нокти го скокоткаше, а како изгледаа овие волшебни моменти, погледнете во продолжение…

Фото: Истаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Истаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Истаграм/ Антониа Гиговска

Пејачката потоа објави и снимка на која се гледа како се гушка со својот наследник и повторно ги воодушеви сите.

Фото: Истаграм/ Антониа Гиговска

Како оваа позната мама изгледаше и во ова свое издание заедно со својот наследник погледнете во продолжение…

Фото: Истаграм/ Антониа Гиговска

Потсетуваме, Гиговска неодамна во интервју за Гламур магазин откри дека ужива во мајчинството и во секој момент што ќе го помине со својот наследник, но и каков татко е нејзиниот партнер Џокер.

Фото: Истаграм/ Антониа Гиговска

Таа тогаш ни откри дека сопругот и помага многу околу обврските и дека малиот Киан многу го сака својот татко.

Фото: Истаграм/ Антониа Гиговска

„Тој е супер татко именува пелени уште од самиот старт без проблем“, ни откри тогаш познатата пејачка.

Целото интервју со Гиговска прочитајте го тука

Фото: Истаграм/ Антониа Гиговска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button