Реклама
Стил

Нашата позната пејачка може и без градник, и тоа во НАЈТЕСНОТО ФУСТАНЧЕ што сме ја виделе (фото)

Како овој „детаљ“ да го заборавила дома

Реклама

Пејачката се појави во тесен фустан со кој никого не остави рамнодушен

Пејачката Антониа Гиговска на социјалните мрежи објави неколку фотографии со кои ги изненади фановите.

Имено, таа позираше во бел тесен фустан кој и покрај тоа што беше речиси целосно затворен во долниот дел, заради еден детаљ пејачката во него изгледаше поприлично провокативно.

Маркетинг

Како што може да се забележи, Гиговска не носеше градник под него, па во преден план беше нејзиното деколте.

Маркетинг
Инстаграм/ Антониа Гиговска

Пејачката целото издание го зачини со својата преубава руса коса која што сега ја носеше пуштена и стилизирана, а на лицето имаше суптилна шминка со која само ги нагласи своите убави црти.

Инстаграм/ Антониа Гиговска

Гиговска со ова издание го истакна своето занесно тело кое за брзо време по пораѓањето повторно го врати во топ форма, но и уште нешто со што новопечената мама ги воодушеви сите.

Инстаграм/ Антониа Гиговска

Тоа секако се однесува на градникот кој не се гледаше под тесниот фустан, па за ова издание си доби и бројни лајкови и срциња.

„Преубава си Антонија, секоја чест“, „Убавица“, беа само некои од коментарите на нејзините бројни фанови.

Инстаграм/ Антониа Гиговска

Инстаграм/ Антониа Гиговска

Инстаграм/ Антониа Гиговска

Инстаграм/ Антониа Гиговска

Инстаграм/ Антониа Гиговска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button