Реклама
Стил

Нашата позната пејачка и без голотија изгледа мошне провокативно, цела Македонија зборува за ова

Познатата пејачка во холивудско издание за кое уште долго време ќе се зборува

Реклама

Без голотија и провокативни детали

Пејачката Андријана Јаневска имаше неверојатен настап на Оскаровската вечер во МОБ со кој ги воодушеви сите.

Таа беше една од гостинките што оваа вечер настапија на сцената, никого не оставајќи рамнодушен и со својот изглед.

Маркетинг

Имено, шармантната пејачка и професорка на Факултетот за музички уметности за оваа пригода избра преубава црна тоалета со интересен крој и со потписот на модната креаторка Елена Лука.

Маркетинг
Инстаграм/ Андријана Јаневска

Андријана во ова издание беше вистинско изненадување за очите ја јавноста, а многумина и порачаа дека блеска.

Фотографиите од нејзиниот настап се појавија и на социјалните мрежи, а како што може да се види Андријана целото издание го „зачини“ со црни, долги ракавици, стилизирана коса и црвен кармин.

Инстаграм/ Андријана Јаневска

Како Јаневска изгледаше во ова свое издание и зошто сите беа воодушевени од неа, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Андријана Јаневска

Инстаграм/ Андријана Јаневска

Инстаграм/ Андријана Јаневска

Инстаграм/ Андријана Јаневска

Инстаграм/ Андријана Јаневска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button