Реклама
Наши ѕвезди

Нашата позната пејачка замеша на бината, но кога се сврте следуваше шок – носи ли нешто под фустанот?

Пејачката го запали клубот со својот „опасен“ настап

Реклама

На нејзините настапи секогаш е весело

Нашата позната пејачка Марија Тодоровска, попозната како Марија Луиса, повторно ги воодушеви своите обожаватели.

Овој пат станува збор за уште едно провокативно издание со кое пејачката настапи во еден локал и направи дармар.

Маркетинг

Пејачката која обожава да провоцира со своите „скокотливи“ изданија на социјалните мрежи изгледа подобро од кога било досега, а тоа можевме да го забележиме и од нејзиниот најнов спот кој неодамна доживеа премиера и со кој ги воодушеви фановите (види тука).

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Но за разлика од спотот, Марија овој пат блескаше во провокативно издание во облечена бело од глава до пети, а на социјалните мрежи многу претставници на посилниот пол и порачуваат дека е жена што би ја следеле до крајот на светот и назад.

Како контроверзната битолчанка изгледаше во ова свое издание, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Атрактивната пејачка за оваа пригода носеше кус фустан во бела боја, но еден детаљ посебно привлече внимание.

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Имено, фустанот што го носеше Марија беше со отвор во пределот на стомакот, но и врзан со врвки на едната страна, а од она што некои го забележаа, пејачката најверојатно не носеше ништо под него.

Од фотографиите може да се види дека под отворите не се познава ништо освен кожа, што дополнително ги зовре страстите.

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Потсетуваме, Марија во една пригода пред камерите отворено зборуваше за тоа дали носи нешто под фустанот кога е облечена во вакви провокативни креации. Таа тогаш дури и ги покажа гаќичките што познатите ги носат кога „фураат“ вакви или слични изданија, а како сето тоа изгледаше, погледнете тука.

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Во продолжение погледнете го и нејзиниот нов спот…

Фото: Инстаграм/ Марија Луиса

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button