Нашата позната пејачка во фaтaлно издание за кое сите зборуваат – ПОГЛЕДНЕТЕ го овој луксузен детаљ, изгледа божествено!

Пејачката ги изненади сите со својот изглед.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Познатата пејачка Елена Велевска носеше беж комбинезон и чанта од Луј Витон со кои привлече внимание.

Покрај тоа Велевска беше и убаво нашминкана, со црвен кармин и пуштена коса, а целото издание го зачини со елегантни сандали.

Во прашање е комбинезон кој со само пар детали може да стане идеален за секоја жена и за секој ден.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Нашата позната пејачка во последно време не престанува да не воодушевува со своите едноставни, но ефектни стајлинзи.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска
Фото: Инстаграм/ Елена Велевска
Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Нејзините модни комбинации се такви што секоја жена би можела да ги „позајми“ со помош на облеката што ја има во плакарите.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Токму такво е и ова издание на популарната фолк-пејачка составено од комбинезон зачинет со кожен ремен каково пределот на половината, така и во горниот дел каде наместо прерамки има мали кожни детали.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Велевска целото издание го зачини со гламурозна чанта од познатиот бренд, како и со својата преубава шминка.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Она што е најдобро кај ова издание на познатата пејачка е што можете да го носите во различни пригоди, а ако го комбинирате како Елена тогаш сте подготвени за вечерно излегување или некоја опуштена вечера со пријателите. Од друга страна, во комбинација со поинакви детали можете да заблескате и во вашите летни прошетки.

Погледнете ги и останатите изданија на Велевска…

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска
(Visited 339 times, 1 visits today)