Реклама
Стил

Нашата позната мама ја разбуди фантазијата со кусиот црвен фустан – сите гледаат долу, ова е „фам-фатал“!

Нејзините нозе во преден план, изгледа како мачка

Реклама

Повторно ги воодушеви своите фанови…

Нашата позната пејачка не престанува да ја изненадува публиката со своите провокативни изданија на социјалните мрежи.

Станува збор за поранешната македонска Пинк ѕвездичка Антониа Гиговска која порасна и денес е една од нашите најпознати пејачки.

Маркетинг

И откако направи „хаос“ на нејзиниот настап во Штип на кој се појави само со градник (повеќе за ова тука), оваа млада дама која неодамна се оствари во улога на мајка повторно го привлече вниманието на сите со своите провокативни фотографии на Инстаграм.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Но овој пат таа беше „закопчана до грло“, но и како таква изгледаше мошне заводливо и ги воодушеви сите.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Облечена во тесен и кус црвен фустан, пејачката во преден план ги истакна своите убави нозе во црни хулахопки.

Гиговска целото издание го заокружи со црвен кармин и црвени високи потпетици, а како изгледаше, погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Под нејзината објава многумина и порачаа дека изгледа с*кси, впрочем како и под секое нејзино издание на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Некои од нив погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Па, дали ви се допаѓа стилот на оваа мама?

Поврзано

Back to top button