Реклама
КосаНаши ѕвезди

Нашата позната водителка со нова фризура – изгледа феноменално, па реши сама да се пофали (фото)

Јелена Спенџарска во уште едно свое шик издание

Реклама

Јелена ги воодушеви сите со својата нова фризура

Јелена Спенџарска важи за една од нашите најпознати водителки, а поприлично позната е и на социјалните мрежи.

Таа овој пат сподели една снимка и повторно ги изненади сите, но овој пат со новата фризура со која го сврте вниманието.

Маркетинг

Имено, таа по божиќните празници се врати на работа, а она што сите веднаш го забележаа е необичниот изглед на нејзината коса.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска

„Волуменот, на мојата коса.. отсекогаш сум имала права коса, права како праз, не знам што се случи, но изгледам феноменално“, откри шармантната водителка преку својот Инстаграм.

Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска

Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска

Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска

Инаку, Јелена божиќните празници ги помина во своето родно Берово заедно со најблиските од семејството.

Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска

Но една фотографија што ја објави на Инстаграм веднаш привлече внимание, а за што станува збор погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска

На фотографијата таа е заедно со нејзината сестра Вики и нејзините ќерки, како и нивните мајка и баба.

„Овие четири генерации жени ви посакуваат среќен Божиќ“, напиша Јелена и ги воодушеви сите со оваа фотографија.

Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска

Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска

Фото: Инстаграм/ Јелена Спенџарска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button