TV

Нашата позната водителка на едно од најубавите места во Македонија

Глетка која никого не остава рамнодушен

Реклама
Реклама

Нашата позната водителка Ирена Спировска го посети Галичник, едно од најубавите места во Македонија.

Ирена претходно беше на летување во Црна Гора, каде објави преубави снимки од Манастирот Острог, но и од плажа каде заблеска во едно од најубавите изданија што сме ја виделе досега.

Повеќе за ова нејзино патување и како изгледаше убавата водителка во ова свое издание, погледнете тука..

Маркетинг

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button