Реклама
Стил

Нашата позната водителка како принцеза од бајките – интернетот гори од ова издание на Ирена (фото)

Фустан што ќе го посакаат многу девојки

Реклама

Во секое издание изгледа убаво, но ова навистина е нешто посебно

Водителката Ирена Спировска е жена која со својот природен шарм отсекогаш привлекувала внимание, но со нејзините последни фотографии на Инстаграм се надмина и самата себеси.

Имено, таа позираше во преубав фустан во пастелна нијанса во кој изгледаше како принцеза од бајките.

Маркетинг

Преубавиот свечен фустан што го носеше ги воодушеви сите, па со ова издание предизвика бројни позитивни реакции.

Маркетинг
Инстаграм/ Ирена Спировска

„Ниедна боја не ти стоела поубаво“, „Најубава“, „Боже колку си убава, како и секогаш“ беа само некои од нив.

Инстаграм/ Ирена Спировска

И како и секогаш својот дамски стил го зачини со својот препознатлив знак – преубавата виткана коса.

Инстаграм/ Ирена Спировска

Спировска позираше во занесни пози додека седеше на софата и со широка насмевка на нејзиното лице.

Таа целото издание го заокружи со елегантни сандали во речиси иста нијанса и црвен маникир, а повеќе фотографии од ова грациозно издание погледнете во галеријата што следува…

Инстаграм/ Ирена Спировска

Инстаграм/ Ирена Спировска

Инстаграм/ Ирена Спировска

Инстаграм/ Ирена Спировска

Инстаграм/ Ирена Спировска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button