Нашата позната водителка има тело на кое многу колешки можат да и ЗАВИДУВААТ, па дури и оние што се многу помлади од неа!

Секоја чест за нејзината линија!

Ирена Спировска објави една фотографија и веднаш стана главна тема на домашните портали и социјалните мрежи – заради нејзиниот беспрекорен изглед и линијата не престанува да добива комплименти, а многумина се прашуваат во што е тајната на нејзиниот младешки изглед.

Водителката го покажа своето бомбастично тело во костим за капење и никого не остави рамнодушен.

Спировска го искористи убавото сончево време да се сонча и бања во морето, а уживаа и нејзините бројни фанови со кадрите што Спировска ги сподели на Инстаграм.

Таа се фотографираше во дводелен модел на костим за капење во тиркизна боја, а многумина забележаа дека телото на познатата водителка е во беспрекорна форма како и нејзините стомачни мускули со кои сите ги остава без здив.

Таа позираше свртена со грб, а како изгледаше во ова издание, погледнете во продолжение:

„Прв ден од летото, најубавото годишно време“, напиша таа и му посака добредојде на летниот период.

Во продолжение погледнете неколку модели на костими за капење инспирирани од ова издание на Ирена.

Наши предлози за вашите плакари

LEFT ON FRIDAY

CUPSHE

J.CREW

SOLID & STRIPED

AERIE

SWIMSUITS FOR ALL

REVOLVE

SHOPBOP

EVERYTHING BUT WATER

FARM RIO

KENNY FLOWERS

MADEWELL

TRIANGL

HUNZA G

FREE PEOPLE

NIKE

THE YES

MOTT50

(Visited 753 times, 1 visits today)