Реклама
Наши ѕвезди

Нашата позната водителка го прослави роденденот, па направи хаос со своите бикини фотографии

Висока преку 180 сантиметри и со тело од милион долари

Реклама

Ова беше нејзиниот ден

Водителката Ведрана Ѓорѓевиќ (36) го прослави својот роденден, па цел ден си добиваше честитки од своите пријатели.

Таа пред само неколку дена му кажа „ДА“ на момчето кое што ја запроси на едно од најволшебните плажи на Занзибар, па сега овој роденден беше навистина еден од најубавите во нејзиниот живот.

Маркетинг

А за тоа дека навистина ужива во животот сведочат и нејзините интересни објави на социјалните мрежи.

Маркетинг
Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Имено, Ведрана само еден ден претходно сподели неколку фотки на кои беше во костим за капење, и тоа во портокалова боја, па предизвика бура со својот егзотичен изглед во ова издание.

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

„Добра боја си фатила, уживај“, „Прелепотица“, „Ѕверка“, беа само некои од коментарите пто ги оби за ова свое издание.

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Како оваа наша прекрасна дама висока 183 сантиметри изгледаше додека уживаше на оваа егзотична дестинација од каде редовно се огласува, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button