Реклама
Стил

Нашата позната водителка во костим за капење – гори Инстаграм, Лила со овој детаљ ги воодушеви сите

„Кога срцето верува, Бог секогаш делува“, напиша Лила под една од своите последни објави на Инстаграм со која исто така маѓепса многумина.

Реклама

Провокативно издание на водителката што остава без здив

Веќе и на врапчињата на гранките им е јасно дека Лила Филиповска е една од омилените телевизиски лица во Македонија.

Но таа привлекува внимание каде и да се појави, посебно кога станува збор за едно вакво издание со кое самата се пофали.

Маркетинг

Имено, познатата водителка објави фотографија од плажа со која ги воодушеви сите на Инстаграм, а повеќе од сигурни сме дека по оваа објава доби и бројни пораки со комплименти на сметка на својот изглед.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Таа со оваа фотографија се потсети на убавите летни денови што ни претстојат, облечена во црвен костим за капење и црна, полу-проѕирна наметка за плажа максимално истакнувајќи го своето беспрекорно тело за кое многумина имаат само пофални зборови.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Во преден план се нејзините убави, исончани нозе, но и бујните облини со кои Лила и овој пат никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

„Кога срцето верува, Бог секогаш делува“, напиша Лила под една од своите последни објави на Инстаграм со која исто така маѓепса многумина.

Нејзината силуета и дамскиот став „врескаат“ со женственост и сексапил, а целото издание го зачини со пунџа и шик очила за сонце.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Како Лила изгледаше во ова свое издание, но и во уште едно со кое покажа дека и закопчана до грло изгледа с*кси и неодоливо, погледнете од дадените фотографии. Но не заборавајте и да ни пишете во коментарите кое од овие неколку изданија на Лила, што ќе ги видите во продолжение, ви се допаѓа најмногу?

Бонус галерија

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button